Home
 
de Hullu & Cornelis B.V.
 
Administratie
 
Salarisadministratie
 
RegioBank
 
AssurantiŽn
 
Medewerkers
 
Contact
 
 
 
Directie de Hullu & Cornelis B.V.

M.P.F. (Marc) Pielaet
In dienst sinds: 1975

Samenstellen jaarrekeningen en fiscale aangiftes

Directie
Functie:    Teamleider administratie/relatiebeheer
E-mail:      
m.pielaet@hullu.nl
T.R.P. (Theo) Rabout
In dienst sinds: 1994

Loonadministrateur
 Assurantie/bankadviseur levensverzekeringen/hypotheken

Directie
Functie:    Teamleider loonadministratie/assurantiŽn
E-mail:      
t.rabout@hullu.nl
Medewerkers de Hullu & Cornelis B.V.

M.L. (Marie-Louise) Steyaert-Cocquyt
In dienst sinds: 1990
Functie:    Administratief medewerkster
E-mail:      
m.l.steyaert@hullu.nl
Drs. A.J.M. (Alexander) Bun RB
In dienst sinds: 1998
Relatiebeheer particulieren
Specialist grensoverschrijdende fiscaliteiten
Functie:    Belastingadviseur/fiscalist
E-mail:      
a.bun@hullu.nl
P.M. (Petra) Scherbeijn-Sutin
In dienst sinds: 1998
Functie:    Administratief medewerkster
E-mail:      
p.scherbeijn@hullu.nl
E.M.T. (Esther) Verstraete-Cornelis
In dienst sinds: 1999
Administratief en commercieel medewerkster assurantiën
Beheer en adviseur RegioBank

Functie:    Financieel, administratief/commercieel medewerkster
E-mail:      
e.verstraete@hullu.nl
A. (Anja) Waebeke-Neve
In dienst sinds: 2002
Functie:    Medewerkster loonadministratie
E-mail:      
a.waebeke@hullu.nl
E.W.A. (Eddie) van den Bunder
In dienst sinds: 2003
Samenstellen jaarrekeningen en fiscale (particuliere) aangiftes
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
e.vandenbunder@hullu.nl
C.A. (Carlos) Tas
In dienst sinds: 2005
Allround buitendienstadviseur assurantien MKB- en particuliere relaties
Functie:    Buitendienstadviseur assurantien
E-mail:      
c.tas@hullu.nl
R.P. (Roland) Plasschaert
In dienst sinds: 2006
Commerciele binnendienst, schadebehandelaar, adviseur particulieren
Functie:    CommerciŽle binnendienst assurantiŽn
E-mail:      
r.plaschaert@hullu.nl
T. (Thijs) de Neve
In dienst sinds: 2006
Samenstellen jaarrekeningen en fiscale aangiftes
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
t.deneve@hullu.nl
R.J. (Ranco) Bogaard
In dienst sinds: 2007
Functie:    Medewerker loonadministratie
E-mail:      
r.bogaard@hullu.nl
J.J. (Jan-Paul) Willemsen
In dienst sinds: 2008
Samenstellen jaarrekeningen en fiscale aangiftes
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
j.willemsen@hullu.nl
K.J.R. (Katja) Zegers
In dienst sinds: 2012
Administratief en commercieel medewerkster assurantiën
Beheer en adviseur RegioBank
Functie:    Administratief/commercieel medewerkster
E-mail:      
k.zegers@hullu.nl
P. (Piet) van de Woestijne
In dienst sinds: 2013
Samenstellen jaarrekeningen en fiscale aangiftes
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
p.vandewoestijne@hullu.nl
M.B.F. (Marion) van Damme-Timmerman
In dienst sinds: 2013
Samenstellen jaarrekeningen en fiscale aangiftes
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
m.vandamme@hullu.nl
B.J.J.M (Bernadette) van Endhoven-van Dijk
In dienst sinds 2013
Administratieve afhandeling polisopmaak en mutaties
Functie:    Administratieve ondersteuning assurantiŽn
E-mail:      
b.endhoven@hullu.nl
L.R.T. (Luc) Hamers
In dienst sinds: 2015
Functie:    Medewerker loonadministratie
E-mail:      
l.hamers@hullu.nl
M.M.M. (Miranda) van Hees-Brevet
In dienst sinds 2016
Functie:    Relatiebeheer administratie
E-mail:      
m.vanhees@hullu.nl

de Hullu & Cornelis B.V.: een vertrouwde naam in financiŽle dienstverlening.

Persoonlijk contact, klantenservice en aandacht zijn onze uitgangspunten. Deze begrippen zijn samengebald in ons motto “wij behandelen anderen zoals we zelf willen worden behandeld”. Voor onze klanten zijn wij een vraagbaak op allerhande financiële vraagstukken. Geen vraagstuk gaan wij uit de weg zodat wij op de uiteenlopende gebieden van administratie, belastingen, assurantiën, financieringen en bankzaken kunnen terugvallen op onze jarenlange kennis en ervaring.

Het is ons streven om via de weg der geleidelijkheid te streven naar het verder uitbouwen van ons kantoor.

 
 
 
de Hullu & Cornelis B.V.

Visie
Medewerkers
Administratie

Online boekhouding
MKB
Particulier
Actueel
Medewerkers
Salarisadministratie

Nieuwe medewerkers
Medewerkers
Actueel
Regiobank

Zilvervlootsparen
Medewerkers
Overige

Contact
Twitter
Facebook
LinkedIn
 
de Hullu & Cornelis B.V. | Past. vd Muyssenbergstraat 93 | 4513 AT Hoofdplaat | Tel: 0117-348451 | Fax: 0117-348540 | info@hullu.nl | www.hullucornelis.nl
  Interact Network 2013